Tarihçe

1990 yılında ticaret hayatına başlayan Ali Rıza Avcı, 2004 yılında Avcı Tarım Ürünleri Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ni kurmuştur. İlk olarak mısır ve buğday ticaretiyle başlayan firmamız; 2006 yılında banvit – yem Aydın Bölge Bayiliğine başlamış olup halem devam etmektedir. Ayrıca  Balyem Bayisi olarak hizmet vermektedir. 2009 yılında, yörsan süt, Tek  Süt ürünleri Aydın Bölge Bayiliğini almıştır. Geniş araç filosuyla, Aydın ve çevre ilçelere bayisi olduğu ürünlerin dağıtımını yapmaktadır. 2013 yılında kendi markasında ayran, lor ve peynir çeşitleri üretimine yeni kurulan mandırada başlamıştır.

Kaliteyi daima ön planda tutan firmamız; toplam kaliteyi artırmak için sektörümüzle ilgili dünyada meydana gelen yenilikleri yakından takip edip, bunu firmamızda uygulamaya çalışmaktadır. Bu güne kadar öz sermayesi ile büyüyen şirketimiz, yeni projelerini hızla hayata geçirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Sağlıklı nesillerin Sağlıklı “ Süt ” ile yetişeceğine inanan Avcı Tarım Ürünleri, Tüm süt toplama proseslerine sahip çıkıyor, yetiştiricisinin emeğine değer katıyor.

Başlık
X